Рішення №437 виконкому міської ради “Про виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 29.05.2018 року № 179 «Про вдосконалення процедури вільного вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу населенню Овруцької ОТГ»”

У К Р А Ї Н А

Овруцької міської ради Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  17.01.2019 року             № 437

Про виконання рішення виконавчого
комітету міської ради від 29.05.2018 року
№ 179 «Про вдосконалення процедури
вільного вибору лікаря, який надає
первинну медичну допомогу населенню

Овруцької ОТГ»

Заслухавши інформацію директора КНП «Овруцький ЦПМСД» Левківського С.О. про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 29.05.2018 року № 179 «Про вдосконалення процедури вільного вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу населенню Овруцької ОТГ», керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Виконкому міської ради, керівникам підприємств, установ різних форм власності організацій організувати роботу та залучати працівників підпорядкованих організацій до підписання декларацій з лікарями первинної ланки.
 2. Директору КНП «Овруцький ЦПМСД» Левківському С.О.:
  • Забезпечити щоденний контроль за ходом приписної компанії.
  • Вживати заходів, щодо недопущення порушення прав пацієнтів в ході підписання декларації.
  • Опрацювати можливість виїжджати на підприємства, організації і установи Овруцької територіальної громади консультативної роботи щодо підписання декларацій з населенням.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на директора КНП «Овруцький ЦПМСД» Левківського С.О. та заступника міського голови з фінансово-економічних та гуманітарних питань Рибинську Н.М., керуючого справами Чичирка М.В..
 4. Виконавцям даного рішення щомісячно до 1-го числа наступного місяця, інформувати виконком міської ради про виконану роботу.
 5. Зняти з контролю рішення виконавчого комітету міської ради від 204.2018 року № 148 «Про вдосконалення процедури вільного вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу населенню Овруцької ОТГ» та від 29.05.2018 року № 179 «Про вдосконалення процедури вільного вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу населенню Овруцької ОТГ».

Міський голова                                                                    І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *