Проект рішення виконкому міської ради “Про звіт директора КП «Гарне місто» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

Від  17.01.2019 року            №

Про звіт директора КП «Гарне місто»
Овруцької міської ради щодо виконання
фінансового плану і результати діяльності
за 2018 рік та перспективний план роботи

підприємства на 2019 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Гарне місто» Грищенка П.А. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Гарне місто» за 2018 рік та перспективний план роботи підприємства на 2019 рік, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію директора КП «Гарне місто» Овруцької міської ради Грищенка П.А. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Гарне місто» за 2018 рік прийняти до відома.
  2. Погодити перспективний план роботи комунального підприємства «Гарне місто» на 2019 рік з подальшим розглядом на комісії і сесії міської ради.
  3. Директору КП «Гарне місто» Овруцької міської ради щоквартально звітувати про результати господарської діяльності підприємства та виконання фінансового плану на 2019 рік на пленарних засіданнях сесії міської ради та висвітлювати в засобах масової інформації згідно рішення сесії Овруцької міської ради від 31.01.2017 року № 700 «Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств Овруцької міської ради».
  4. Керівник КП «Гарне місто» (Грищенко П.А.) та інші матеріально відповідальні особи підприємства несуть персональну відповідальність за виконані роботи підприємством, які мають бути оформлені згідно чинного законодавства та мають підтверджуватись наявністю гарантійних зобов’язань від виконавців робіт.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *