Протокол ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології), проведеної на базі ОЗО «Овруцький ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 4» 15 грудня 2018 року

Протокол ІІ туру

Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології),

проведеної на базі ОЗО «Овруцький ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 4»

15 грудня 2018 року

зп

ПІБ учня Дата

народження

Навчальний заклад Клас ПІБ вчителя Кількість

балів

Всього балів Місце
теорія практика
1. Товкач Марина Юріївна 10.01.2004 Першотравнева ЗОШ І-ІІІ  ступенів 9 Дікур Тетяна Олександрівна 7,8 25 32,8 4
2. Литвин Катерина Андріївна 27.01.2004 ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» 9 Микулінська

Валентина Борисівна

4,7 25 29,7 5
3. Омельчук Христина Петрівна 06.08.2004 Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів  № 3 9 Дубовська Світлана Володимирівна 8,1 44 52,1 II
4. Петрук Карина Віталіївна 08.03.2004 ОЗО «Овруцький ЗЗСО  І-ІІІ ступенів № 1» 9 Ракитянська Ірина Михайлівна 4,3 38 42,3 III
5. Білоцька Дар’я Володимирівна 29.06.2004 ОЗО «Овруцький ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №  4» 9 Охрімчук Ірина Василівна 1,6 45 56,6 I

Голова журі: ____________ Охрімчук І. В.

Члени журі______________ Дубовська С. В.

______________ Ракитянська І. М.

______________ Каплюк О. А.

______________ Левківський В. І.

_____________. Левковець О. М.

______________ Хилевич А. П.

______________ Можарівський М. В.

 

 

Протокол ІІ туру

Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології),

проведеної на базі ОЗО «Овруцький ЗЗСО І – ІІІ ступенів № 4»

15 грудня 2018 року

 

зп

ПІБ учня Дата

народження

Навчальний заклад Клас ПІБ вчителя Кількість

балів

Всього балів Місце
теорія практика
1. Зеленська Олена Петрівна 04.10.2002 Першотравнева ЗОШ І-ІІІ  ступенів 11 Дікур Тетяна Олександрівна 6,5 25 31,5 4
2. Варенко Катерина Олександрівна Овруцький ЗЗСО I-III ступенів № 3 11 Дубовська Світлана Володимирівна 4,6 43 47.6 III
3. Лелет Катерина Віталіївна 10.10.2001 ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів  № 4» 11 Охрімчук Ірина Василівна 9,1 45 54,1 I
4. Майкун Анастасія Олексіївна 05.05.2002 ОЗО «Овруцький ЗЗСО  І-ІІІ ступенів № 1» 11 Ракитянська Ірина Михайлівна 6 43 49 II

 

Голова журі: ____________ Охрімчук І. В.

Члени журі______________ Дубовська С. В.

______________ Ракитянська І. М.

______________ Каплюк О. А.

______________ Левківський В. І.

_____________. Левковець О. М.

______________ Хилевич А. П.

______________ Можарівський М. В.

Протокол ІІ туру

Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології),

проведеної на базі ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1»

15 грудня 2018 року

зп

ПІБ учня Дата

народження

Навчальний заклад Клас ПІБ вчителя Кількість

балів

Всього балів Місце
теорія практика
1. Лагода Євгеній Сергійович 08.04.2005 Бігунська ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 Хилевич Анатолій Петрович 10,6 35 45,6 4
2. Міщенко Максим Михайлович 28.04.2003 ОЗО «Бондарівський ЗЗСО І-ІІІступенів» 11 Книшевич Олег Михайлович 9,6 40 49,6 II
3. Маковський Андрій Валерійович 20.07.2002 ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4» 11 Охрімчук Ірина Василівна 6 38 44 5
4. Шендерчук Владислав Віталійович 07.10.2001 ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1» 11 Левківсьий Віктор Іванович 11 45 56 I
5. Моргун Олександр Олександрович 06.07.2002 Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 Цурка Олександр Петрович 4 33 37 6
6. Сергійчук Максим Олександрович 14.08.2003 Кирданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 11 Левківський Олександр Іванович 4?6 43 47?6 III

Голова журі_____________ Охрімчук І. В.

Члени журі______________ Дубовська С. В.

______________ Ракитянська І. М.

______________ Каплюк О. А.

______________.Левківський В. І.

_____________ Левковець О. М.

______________ Хилевич А. П.

_____________ Можарівський М. В.

Протокол ІІ туру

Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології),

проведеної на базі ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1»

15 грудня 2018 року

зп

ПІБ учня Дата

народження

Навчальний заклад Клас ПІБ вчителя Кількість

балів

Всього балів Місце
теорія практика
1. Стоцький Олександр Миколайович 28.03.2005 Бігунська ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 Хилевич Анатолій Петрович 11 40 51 I
2. Горячев Сергій Олексійович 09.04.2004 ОЗО «Бондарівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» 9 Книшевич Олег Михайлович 6 27 33 9
3. Невмержицький Іван Юрійович 19.06.2004 ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4» 9 Каплюк Олександр Анатолійович 7 35 42 4
4. Швець Ярослав Михайлович 14.12.2004 ОЗО «Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1» 9 Левківсьий Віктор Іванович 9 45 44 III
5. Юрченко Олександр 03.10.2003 Гладковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 Цурка Олександр Петрович 6 23 29 12
6. Кевлюк Микола Анатолійович 19.06.2004 Кирданівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 9 Левківський Олександр Іванович 3 30 33 9
7. Куліш Микита Григорович 13.11.2003 Тхоринська ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 Куліш Наталія Павлівна 8 24 32 10
8. Невмержицький В’ячеслав Валерійович 18.09.2004 Можарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 Паєнтко Світлана Юріївна 6 25 31 11
9. Звездін Радіон Сергійович 11.05.2004 Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 Левковець Олексій Михайлович 7 40 47 II
10. Хилевич Ігор Васильович 01.05.2004 Листвинська ЗОШ І- ІІІ ступенів 9 Боровський Михайло Віталійович 12 27 39 6
11. Єгоров Єгор Олександрович 05.08.2004 ОЗО «Овруцька гімназія ім. Малишка» 9 Мошківський Олег Петрович 5 26 31 11
12. Левківський Анатолій Миколайович 28.09.2004 Хлуплянська філія ОЗО

«Покалівський ЗЗСО  І – ІІІ  ступенів»

9 Залізинський Микола Іванович 10 25 35 8
13. Косинський Іван Олександрович 19.04.2004 Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 9 Мошківський Олег Петрович 5 35 40 5
14. Яцук Василь Олегович 13.01.2004 Великофоснян-ський ЗЗСО І-ІІ супенів 9 Кирейчук Володимир Вікторович 6 22 28 13
15. Корчемний Іван Іванович 13.08.2007 Шоломківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 9 Швець Михайло Андрійович 8 29 37 7

 

Голова журі____________ Охрімчук І. В.

Члени журі_____________ Дубовська С. В.

_____________ Ракитянська І. М.

_____________ Каплюк О. А.

_____________ Левківський В. І.

_____________ Левковець О. М.

_____________ Хилевич А. П.

_____________ Можарівський М. В.

 

1 відгук

  1. Олександр сказав:

    Білоцька Дар’я Володимирівна
    Бали пораховано не вірно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *