Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу ЖКГ Овруцької міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно розпорядження Овруцького міського голови від 20.11.2018 року № 400-к у виконкомі Овруцької міської ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою виконкому Овруцької міської ради.

Основні вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: громадянство України, Вища освіта відповідного напряму підготовки. Стаж роботи в державній службі або органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3-х років. Досвід роботи на підприємстві з надання житлово-комунальних послуг. Добре володіння державною мовою. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, служби в органах місцевого самоврядування, антикорупційного законодавства; знання основ управління та діловодства. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм, знання законодавчих актів, що регламентують виробничо-господарську і фінансову діяльність, знання чинного законодавства у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 43. Оголошення в газеті «Зоря» було опубліковано 30 листопада 2018 року.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, переліку документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати у спеціаліста з кадрових питань за тел. (04148) 4-24-86.

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд


  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; (Електронна форма)
  • копію документа, який посвідчує особу, копія ід. кода;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності),

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *