Інформація конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «ОВРУЦЬКИЙ  ЦЕНТР  ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» Овруцької міської ради.

І Н Ф О Р М А Ц І Я
конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «ОВРУЦЬКИЙ  ЦЕНТР  ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» Овруцької міської ради.

01.11.2018 року проведено засідання конкурсної комісії  з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «ОВРУЦЬКИЙ  ЦЕНТР  ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» Овруцької міської ради, на якому заслухано конкурсну пропозицію учасника конкурсу: Левківського Станіслава Олександровича – т.в.о. головного лікаря КНП «Овруцький ЦПМСД», та проведено з ним співбесіду.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції Левківського С.О., зважаючи на його відповідність встановленим конкурсною комісією вимогам до претендентів на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «ОВРУЦЬКИЙ  ЦЕНТР  ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» Овруцької міської ради та за результатами проведених з претендентом співбесіди, конкурсна комісія одноголосно прийняла рішення:

  1. Визнати Левківського Станіслава Олександровича переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «ОВРУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» та внести відповідне подання Овруцькому міському голові з рекомендацією про призначення Левківського С.О. на посаду головного лікаря КНП «ОВРУЦЬКИЙ  ЦЕНТР  ПЕРВИННОЇ  МЕДИКО-САНІТАРНОЇ  ДОПОМОГИ» шляхом укладення контракту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *