Стартувала благодійна акція «Нащадків древніх рід» в рамках проекту «Фолк – мода. Від давнини до сучасності».

Метою акції є створення рівних умов для діток з обмеженими можливостями для адаптації у суспільному просторі шляхом встановлення інклюзивного дитячого майданчика в центральному парку м. Овруч Житомирської області.

За допомогою популяризації і реанімації культурних традицій Поліського регіону, пропагандою розвитку української культури, сімейних цінностей, як основи особистісного виховання кожного українця планується провести ряд заходів із залучення коштів для придбання інклюзивного майданчика.

В рамках реалізації акції вже відбулася перша етно – сесія, до якої долучилися працівники виконавчого комітету міської ради, бібліотеки, громадськості.

Хочеться висловити слова щирої вдячності професійному фотографу Ірині Кудін за проведення благодійної зйомки та Анатолію Барановському с. Гошів  за наданий арт – простір для реалізації заходу.

Дана акція буде продовжувати свій формат, бажаючі можуть долучатися – в центральному парку при святкуванні Дня міста, де відбудеться «Фолк – дефіле», а підведемо підсумки Гала – концертом про  проведення якого буде додатково повідомлено.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *