Конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу з гуманітарних питань

Відділ з гуманітарних питань Овруцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу з гуманітарних питань.
Основні вимоги:
1. Громадянство України.
2. Повна вища освіта педагогічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра.
3. Стаж роботи за фахом – не менше 3-х років.
4. Стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування – не менше 2-х років.
5. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, служби в органах місцевого самоврядування, антикорупційного законодавства та законодавства у сферах культури, освіти, педагогіки, психології; знання основ діловодства та навички ділового спілкування.
6. Володіння українською мовою, навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Умови оплати праці: Посадовий оклад – 5952,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу в засобах масової інформації за адресою: м.Овруч, вул..Т.Шевченка, 31, каб. 219
За додатковою інформацією звертатись за тел.: 4-27-72, секретар керівника Мормиль Ольга Іванівна.

2 Відгуків

  1. Алла Василівна сказав:

    Доброго дня! Мене зацікавила вакантна посада заступника начальника відділу з гуманітарних питань. Про себе. У 2003 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Українська мова та література” та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та українознавства в загалоноосвітній школі. У 2007 році отримала свідоцтво про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій у НВПП “Еверест” оператор комп’ютерного набору IV розряду. Працювала в школі та в дитячому садочку. Дякую за увагу.

    • ViddilKulturyAvtor сказав:

      Шановна Алла Василівна, аби прийняти участь у конкурсі зверніться, будь ласка, до відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради для подачі документів (м. Овруч, вул. Т.Шевченка, 31, каб. 219 (2 поверх)). У випадку виникнення додаткових питань просимо звертатись за тел. 4-27-72 (секретар керівника Мормиль Ольга Іванівна).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *