Cтратегічна сесія по підвищенню конкурентоспроможності регіонів

Овруцька громада в польському проекті «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько – українського економічного співробітництва».

25-26 червня поточного року у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася стратегічна сесія по підвищенню конкурентоспроможності регіонів. Завдячуючи Агенції регіонального розвитку Житомирської області присутні мали можливість ознайомитись із стандартами обслуговування інвестора у гміні (ОТГ) на підставі пілотного проекту у Вармінсько – Мазурському воєводстві, який презентувала Моніка Здроєк, директор Департаменту економічного розвитку Польської Агенції інвестицій та торгівлі. На реальному прикладі можна було дізнатись про польську модель національної системи підтримки інвесторів. Як виглядає ситуація та система в Україні – свою думку могли висловити представники громад нашої області, які виявили бажання приймати участь у даній сесії.

На даному засіданні представлена була і наша Овруцька громада. Не дивлячись на те, що об’єднання відбулося досить недавно, громада інтенсивно приступила до розробки Стратегії свого розвитку, в чому їй допомагає Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування. Підписано меморандум про співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Житомирської області. Сподіваємось, що у співпраці із даними інституціями ми зможемо якісно розробити інвестиційні пропозиції нашої громади та гідно представити їх на польському інвестиційному порталі.

Оксана Левківська
Начальник відділу місцевого економічного
розвитку та залучення інвестицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *