Рішення №598 від 14 червня 2018 року “Про припинення договору суперфіція та укладення нового”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія                                                                  VІІ  скликання

Від  14 червня 2018 року     №598

Про припинення договору суперфіція

та укладення нового

Розглянувши клопотання директора товариства з обмеженою відповідальністю «Будресурс-економія» Бабенко В.В., керуючись ст. 413, 416 Цивільного кодексу України, ст. 102¹ Земельного кодексу України, ст. 6 Закону України  «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських  комісій міської ради від 12.06.2018р, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити дію договору суперфіція від 24 червня 2016 року з ТОВ «Будресурс-економія» на земельну ділянку, яка розташована у м. Овруч, вул. Прикордонна, 4, загальною площею 1,3768 га, кадастровий номер *************************** у зв’язку з поділом земельної ділянки.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради укласти новий договір суперфіція з ТОВ «Будресурс-економія» та передати на умовах оренди в користування земельну ділянку, яка розташована у м. Овруч, вул. Прикордонна, 4, загальною площею 1,1396 га, кадастровий номер ***************.
  3. Виконавчому комітету Овруцької міської ради в п’ятиденний термін після прийняття рішення надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *