Рішення №597 від 14 червня 2018 року “Про розгляд клопотань ТОВ «Благодійний союз» та гр. Германчука А.В. щодо надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята      сесія                                                                               VІІ скликання

Від 14  червня    2018 року      № 597

Про розгляд клопотань
ТОВ «Благодійний союз» та гр. Германчука А.В.
щодо надання погодження на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

Розглянувши клопотання ТОВ «Благодійний союз» та заяву гр. Германчука А.В.  і щодо надання погодження на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади за межами населеного пункту, керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60 «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», беручі до уваги інформацію про початок процесу формування  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які передбачені для передачі у комунальну власність об’єднаних територіальних громад враховуючи рекомендацію засідання постійної депутатської комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Відмовити в погоджені  ТОВ Благодійний союз» та гр. Германчуку А.В. надання дозволу Головним управлінням  Держгеокадастру у Житомирський області на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди для   ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.
  2. З метою забезпечення вільного доступу до земель державної власності зобов’язати гр. Германчука  Анатолія Васильовича демонтувати паркан встановлений з східної сторони нежитлової будівлі конюшні.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *