Рішення №595 від 14 червня 2018 року “Про припинення права постійного користування земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята  сесія                                                                               VІІ  скликання

Від  14 червня  2018 року     №595

Про припинення права постійного

користування земельної ділянки

Розглянувши клопотання Головного лікаря Овруцької ЦРЛ Луцюка М.М., заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин Жука С.П. керуючись, ст. 142 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських  комісій міської ради від 14.06.2018р, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою, що знаходиться за адресою: м. Овруч, вул. Київська, 127, загальною площею 2,5472 га, кадастровий номер ***********************, цільове призначення – Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в зв’язку з припиненням права на нерухоме майно.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради зареєструвати припинення права постійного користування та оренди земельної ділянки відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Виконкому Овруцької міської ради в п’ятиденний термін після прийняття рішення надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *