Рішення №590 від 14 червня 2018 року “Про надання Релігійній Організації «Релігійній громаді (парафії) «Преподобномученика Макарія Овруцького» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята  сесія                                                                      VІІ  скликання

Від  14  червня  2018 року       №590

Про надання Релігійній Організації
«Релігійній громаді (парафії)
«Преподобномученика Макарія Овруцького»
дозволу на розробку проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки

у разі зміни цільового призначення.

Розглянувши клопотання громади «Преподобномученика Макарія Овруцького» про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки, керуючись ст.  20, 79-1, 123 Земельного кодексу України п. 34 ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні», , враховуючи рекомендації засідання постійної комісії міської ради від 12.06.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати Релігійній Організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення, яка розташована по вул. Прикордонна, 4 площею 0,2372 га. з для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку на для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій Кадастровий номер земельної ділянки – *******************.
  2. Керівнику Релігійної Організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Дячуку О.В. звернутися до землевпорядної організації для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, погодити відповідно до діючого Земельного кодексу України та надати на розгляд чергової сесії міської ради.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *