Рішення №589 від 14 червня 2018 року “Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята  сесія                                                                                  VІІ  скликання

Від  14 червня   2018 року     №589

Про надання дозволу на розробку проекту
детального плану території та надання дозволу
на розробку проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши клопотання гр. Левківської С. І. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та детального плану території, керуючись ст.ст.. 20, 79-1, 118, 121 Земельного кодексу України, ст. 16, 19, ч. 3 ст. 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної  депутатської комісії міської ради від 21.05.2018р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради виступити замовником розроблення детального плану території орієнтовною площею 0,0030 га., з метою передачі у власність земельної ділянки, що розташована в м. Овруч, вул. Героїв Майдану, для будівництва індивідуального гаража.
  2. Визначити розробника детального плану території у вказаних межах та укласти трьохсторонній договір на розробку містобудівної документації в якому виконавчий комітет Овруцької міської ради – «Замовник», підрядна організація – «Розробник», гр. Левківська Світлана Іванівна – «Платник».
  3. Фінансування робіт з розроблення детального плану території проводиться за рахунок власних коштів гр. Левківської С. І.
  4. Надати гр. Левківській Світлані Іванівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована в м. Овруч, вул. Героїв Майдану, площею 0,0030 га, для будівництва індивідуального гаража.
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення у двотижневий строк в засобах масової інформації.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *