Рішення №584 від 14 червня 2018 року “Про передачу майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Дванадцята   сесія                                                                            VІІ  скликання

від  14 червня  2018 року        №584

Про передачу майна у спільну власність

територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Згідно рішення Житомирської обласної ради  від 31.05.2018 року № 1057 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області нежитлової будівлі площею 506,4 кв.м, яка перебуває у комунальній власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, в особі Овруцької  міської ради з метою належного функціонування медичних закладів», керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій від  11.06.2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Передати з комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади , в особі Овруцької міської ради у спільну власність    територіальних громад сіл, селищ, міст області нежитлову будівлю площею 506.4 м.кв, яка знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Прикордонна,6.

  1. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності міської ради приймання-передачу вищевказаного майна здійснити відповідно до вимог чинного законодавства, підготувати та затвердити акт приймання передачі.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради припинити право власності на нежитлову будівлю площею 506.4 м. кв, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та відділ комунального майна міської ради .

Міський голова                                                                                    І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *