Рішення №582 від 14 червня 2018 року “Про надання гр.Касьяновій М.В. житлового будинку ******** по вул. *********** в с.Норинськ Овруцького району для сільськогосподарських потреб.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я 

Дванадцята   сесія                                                                               VІІ  скликання

від  14 червня  2018 року       №582

Про надання гр.Касьяновій М.В.
житлового будинку ********
по вул. *********** в с.Норинськ
Овруцького району

для сільськогосподарських потреб.

Розглянувши заяву гр. Касьянової М.В. про надання їй житлового будинку № *** по вул. ****** в с. Норинськ для використання його для сільськогосподарських потреб, враховуючи те, що цей житловий будинок на даний час є непридатним для проживання, його технічний стан аварійний, технічна документація на нього відсутня та в зв’язку із скрутним матеріальним становищем гр. Касьянової М.В., яка є інвалідом ІІ групи по зору, керуючись ст. 26  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації  засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати гр. Касьяновій Марії Василівни (с. Норинськ, вул. ************) для використання для сільськогосподарських потреб житловий будинок № **** по вул. *********** в с. Норинськ Овруцького району, який знаходиться в аварійному стані.
  2. Зобов’язати гр. Касьянову М.В. додержуватись санітарних, протипожежних та екологічних норм у вищевказаному житловому будинку та на прилеглій до його території.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій.

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *