Рішення №580 від 14 червня 2018 року “Про надання дозволу на передачу майна з балансу та господарського відання   КП «Комунальник» Овруцької міської ради на баланс та  господарське відання  КП «Овруч» Овруцької міської ради”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Дванадцята   сесія                                                                               VІІ  скликання

Від   14 червня  2018 року  № 580

Про надання дозволу на передачу майна
з балансу та господарського відання
КП «Комунальник» Овруцької міської ради
на баланс та  господарське відання

КП «Овруч» Овруцької міської ради

Розглянувши клопотання директора КП «Овруч» від 01.06.2018 року № 232 про передачу в господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради нежитлового приміщення по вул. Металістів,1-б в м. Овруч, з метою забезпечення стабільної та безперебійної діяльності КП «Овруч» Овруцької міської ради Житомирської області, керуючись ст.ст. 78, 136 Господарського кодексу України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл  на передачу з балансу та господарського відання КП «Комунальник» Овруцької міської ради  на баланс та господарське відання КП «Овруч» Овруцької міської ради нежитлове приміщення по вул. Металістів,1-б (майновий комплекс загальною площею 1385,6 кв.м.) в м.Овруч.
  2. Фінансово-економічному відділу КП «Комунальник» Овруцької міської ради та фінансово-економічному відділу КП «Овруч» Овруцької міської ради підготувати акти прийому – передачі та забезпечити передачу майна в установленому законодавством порядку.
  3. Фінансово-економічному відділу КП «Комунальник» Овруцької міської ради та фінансово-економічному відділу КП «Овруч» Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *