Рішення №566 від 14 червня 2018 року “Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята сесія                                                                                  VІІ  скликання

Від  14 червня 2018 року        № 566

Про передачу майна з балансу відділу
житлово-комунального господарства,
благоустрою Овруцької міської ради
в господарське відання та на баланс

КП «Водоканал» Овруцької міської ради.

З метою забезпечення стабільної та безперебійної діяльності КП «Водоканал» Овруцької міської ради, керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради наступне майно:

– Бензопила MS-230 – 2 штуки,   загальною вартістю 16600,00грн.;

– Мотокоса FS-250 – 2 штуки, загальною вартістю 20400,00грн.;

  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради та КП «Водоканал» Овруцької міської ради оформити акт прийому-передачі зазначеного майна.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та відділ житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *