Рішення №562 від 14 червня 2018 року “Про переведення стоматологічного кабінету поліклінічно -діагностичного відділення на частковий госпрозрахунок шляхом надання платних послуг в обсязі 25%.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                        VII скликання

Від  14 червня 2018 року               №562

Про переведення стоматологічного кабінету
поліклінічно -діагностичного відділення на
частковий госпрозрахунок шляхом надання

платних послуг в обсязі 25%.

Відповідно до статті 26 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 104-107 Цивільного кодексу України, статей 59,78 Господарського кодексу, статті 35-1 Закону України ”Основи законодавства України про охорону здоров’я” та у зв’язку зі необхідністю оптимізації діяльності та покращення надання послуг в сфері охорони здоров’я,  міська  рада

Вирішила:

  1. Перевести стоматологічний кабінет поліклінічно-діагностичного відділення в кількості 8,5 посад на частковий госпрозрахунок шляхом надання платних послуг в обсязі 25% від загальної кількості для надання терапевтичної, хірургічної та стоматологічної допомоги дорослому і дитячому населенню та затвердити штатний розпис госпрозрахункового відділення Овруцької ЦРЛ.(Додається)
  2. Затвердити калькуляції на стоматологічні послуги.(Додаються)
  3. З метою ефективного використання бюджетних коштів запропонувати місцевим Першотравневій селищній раді та Ігнатпільській с/р виділити кошти для відшкодування заробітної плати працівників стоматологічних кабінетів.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку та головного лікаря даної установи.

Міський голова                                                                                  І.Я.Коруд


Додаток 2

Додаток 4



  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *