Рішення №559 від 14 червня 2018 року “Про нагородження обдарованих та талановитих дітей по міській Програмі підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018 – 2023 роки та затвердження списків дітей  на оздоровлення.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирська область

РІШЕННЯ

Дванадцята  сесія                                                                        VII скликання

Від  14 червня   2018 року      №559

Про нагородження обдарованих
та талановитих дітей по міській
Програмі підтримки обдарованої
учнівської молоді на 2018 – 2023 роки
та затвердження списків дітей

на оздоровлення.

На виконання Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2018-2023 роки Овруцької міської ради, затвердженої Рішенням дев’ятої  сесії VII скликання Овруцької міської ради від 16.03.2017 №403, Положенням про стипендію Овруцької міської ради «Обдарованість», затвердженим рішенням сесії Овруцької міської ради від 31.01.2017р. №710  та з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку учнівської молоді громади, підтримки обдарованих та талановитих дітей, враховуючи листи відділу освіти Овруцької міської ради, відділу культури сім’ї, молоді і спорту Овруцької міської ради, Овруцького професійного ліцею, рекомендації постійних комісій, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Овруцькій міській раді, відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради виплатити грошові винагороди дітям за результатами їх участі у обласних конкурсах та фестивалях за підсумками 2017-2018 навчального року, які відбулися після свята Останнього дзвоника 25 травня 2018 року згідно додатку №1 (додається).
  2. Затвердити список дітей на оздоровлення (Додається).
  3. Начальнику відділу фінансів Шурло Т.М. передбачити видатки на виконання заходів вищевказаної Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ з гуманітарних питань та комісію з гуманітарних питань, освіти, медицини, культури, фізичного виховання та соціального захисту населення.

Міський голова                                                                               І.Я. Коруд


Додаток 1, 2

Додаток (додатковий про нагородження)  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *