Рішення №557 від 14 червня 2018 року “Про хід виконання  рішення міської ради № 1096 «Про затвердження комплексної Програми профілактики злочинності в місті Овручі на 2017-2021 роки»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята   сесія                                                                VІІ скликання

від  14 червня  2018 року      №557

Про хід виконання  рішення міської ради
№ 1096 «Про затвердження комплексної
Програми профілактики злочинності

в місті Овручі на 2017-2021 роки»

З метою посилення законності та правопорядку в Овруцькій міській раді, враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісій міської ради, керуючись пп.22 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію начальника Овруцького ВП Коростенського ВП ГУНП в  Житомирській області підполковника поліції Савлука С.І.  прийняти до відома. (Додається).
  2. Начальнику Овруцького ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області підполковнику поліції Савлуку  С.І.  активізувати роботу  по заходах реалізації Програми та звітувати перед депутатами  про хід виконання даної програми щоквартально.
  3. Посилити профілактичні заходи по охороні громадського порядку та постійно здійснювати охорону незаконної вирубки лісової продукції.

4.Контроль за виконанням програми покласти на постійну комісію міської ради з питань законності і правопорядку, депутатської етики, регламенту та регуляторної діяльності та відділ муніципальної поліції міської ради.

Міський голова                                                                             І.Я.Коруд


Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *