Міжнародний день медичної сестри

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Важко уявити лікарню або клініку без медичних сестер, які забезпечують порядок в установі та чітке виконання доручень лікаря. Вони можуть не тільки надати фізичну допомогу, але і заспокоїти пацієнта, приділити йому увагу. Медична сестра – особа, котра плекає та оберігає.

Напередодні цього свята в приміщенні районного будинку культури відбулися святкові урочистості, де з професійним святом медичних сестер привітав міський голова Іван Ярославович Коруд. За сумлінну і невтомну працю, високий професіоналізм, чуйність, гуманізм і милосердя, вагомі досягнення у роботі та з нагоди професійного свята – Дня медичної сестри, грамотами Овруцького міського голови нагороджено кращих медичних сестер району: 5 медсестер КНП «Овруцький ЦПМСД» та 20 медсестер Овруцької центральної районної лікарні.

З нагоди свята проведено конкурс  «Краща професійна майстерність КНП «Овруцький ЦПМСД», в якому брали участь 15 медичних сестер АЗПСМ. Учасниці конкурсу складали тести, готували та презентували санітарні бюлетені, демонстрували свої захоплення. Велику увагу під час конкурсу медичні працівники приділили медичній реформі. Найкращими медичними сестрами стали: Федорчук Людмила Володимирівна – 1 місце, АЗПСМ №1  м.Овруч; 2 місце – Димар Яна Анатоліївна, АЗПСМ №2 м. Овруч; 3 місце –  Демиденко Світлана Василівна, АЗПСМ с.Піщаниця. Переможців нагороджено грамотами, грошовими винагородами (1 місце – 500 грн, 2 місце – 400 грн, 3 місце – 300 грн) та квітами. Працівники відділу культури,  сім’ї,  молоді та спорту Овруцької ОТГ порадували присутніх святковим концертом.

Щира вдячність Вам, медичні сестри, за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *