Проект рішення виконкому “Про встановлення тарифу на послуги з вивезення, захоронення твердих побутових відходів та рідких нечистот.”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 24.04.2018 року               № ____

Про встановлення тарифу на послуги
з вивезення, захоронення твердих

побутових відходів та рідких нечистот.

Розглянувши лист КП „Овруч” про необхідність встановлення тарифів на послуги з вивезення, захоронення твердих побутових відходів та рідких нечистот на 2018 рік згідно наданих розрахунків з врахуванням економіко-правового висновку з питань правильності формування тарифів, керуючись Законом України “Про житлово-комунальні послуги”, Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ від 30.07.2012 року № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», «Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2018 рік» затвердженою Рішенням четвертої сесії VII скликання від  22 грудня  2017 року № 138,  з метою приведення тарифів у відповідність до розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво даних послуг, керуючись ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Встановити тариф на послуги з вивезення, захоронення твердих побутових відходів та рідких нечистот (грн./куб.м. з урахуванням сплати єдиного податку на прибуток):

Вивезення твердих побутових відходів:

 • населення – 95,47;
 • бюджетні установи – 104,59;
 • інші установи – 136,43.

Вивезення рідких нечистот:

 • населення – 119,78;
 • бюджетні установи – 127,58;
 • інші установи – 166,

Захоронення:

 • населення – 7,33;
 • бюджетні установи – 8,17;
 • інші установи – 9,48.

Плата за послугу згідно затверджених рішенням виконавчого комітету Овруцької міської ради Житомирської області норм надання послуг  з вивезення побутових відходів в м.Овруч  від 19.09.2016 року №147 становитиме:

З одного мешканця приватного сектору – 12,34 грн./міс.;

З одного мешканця багатоквартирних будинків –  11,31 грн./міс..

 1. Комунальному підприємству „Овруч” Овруцької міської ради (директор Сергійчук О.А.):

2.1. Повідомити споживачів послуг через засоби масової інформації про зміну тарифів  з посиланням на дане рішення не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію.

2.2. Укласти із споживачами договори (зміни до договорів) на надання послуг з вивезення, захоронення твердих побутових відходів та рідких нечистот.

2.3. У разі ненадання послуг або  надання їх не в повному обсязі проводити перерахунки згідно умов договору зі споживачами про надання послуг з вивезення, захоронення твердих побутових відходів та рідких нечистот.

Міський голова                                                                        І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *