Проект рішення виконкому “Про надання дозволу відділу культури, сім’ї, молоді та спорту на проведення заходів з святкування «Масляної» та затвердження кошторису витрат на заходи”

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

Від  14.02.2018 року                №

Про надання дозволу відділу культури, сім’ї, молоді
та спорту на проведення заходів з святкування «Масляної»

та затвердження кошторису витрат на заходи

Розглянувши лист відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Сергійчука М.М. з питання відтермінування або відміни святкування «Масляно», на виконання плану заходів щодо організації святкування в Овруцькій ОТГ свята «Масляної», з метою сприяння творчому саморозвитку, самореалізації та підтримки обдарованих дітей громади, відродження та збереження народних і родинних традицій та культурної спадщини, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл відділу культури, сім’ї, молоді та спорту на проведення заходів з святкування «Масляної» 17 лютого 2018 року.
  1. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів у сумі 14 410,00 грн..
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Сергійчука М.М..

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *