Положення про проведення Першого закритого благодійного балу «В такт із мрією»

Основна мета: збір благодійних коштів для придбання інвалідного візка для дитини з обмеженими можливостями Мельник Євгенії та допомогти на лікування Івану Матюхіну, мешканцю міста Овруч.

Організатори: Овруцька міська рада, Овруцька молодіжна рада

Присутні: учасники балу випускники 11-х класів шкіл Овруцької об`єднаної громади та меценати.

Місце проведення: ЦДЮТ

Дата проведення: 26.06.2018 року.

Мельник Євгенія Михайлівна народилася 17 листопада 2015 року в селі Велика Хайча Овруцького району. Мама Світлана Володимирівна  доглядає за дитиною та звернулася з проханням допомогти у придбанні інвалідного візка для доньки.

З метою збору коштів для придбання інвалідного візочка для дитини з обмеженими можливостями за ініціативи міського голови Івана Ярославовича Коруда громадою міста заплановано проведення закритого благодійного балу. Учасниками благодійного балу є випускники шкіл Овруцької  об`єднаної громади, а саме учні 11-х класів, які заповнили анкету дебютанта та надали її до Овруцької молодіжної ради (додаток 1 до Положення).

Захід  проводиться в форматі закритого балу і орієнтований виключно на збір коштів для передачі їх Мельник Світлані Володимирівні та ________ для придбання інвалідного візка в подальшому та витрат на лікування. Виручені кошти будуть поділені порівну та передані під час проведення заходу батькам Мельник Світлані та _______.

Метою проведення балу є не тільки збір коштів, але й залучення до благодійності великого числа представників громади: підлітків, меценатів, волотнерів, ЗМІ, та ін.

Захід носить закритий характер, і присутніми на ньому можуть бути, виключно, дебютанти балу, запрошені меценати (список запрошених складається організаторами балу), волонтери, представники ЗМІ та організатори.

Форма звіту: за результатами проведення благодійного балу організаторами проекту буде сформований звіт-підсумок заходу, а саме інформація розміщуватиметься в Інтернет ресурсах та безпосередньо на сайті Овруцької міської ради із фото звітом та елементами відео звіту. Звітність балу також включатиме точна сума, яка буде зібрана з благодійною метою.

Законодавство: Згідно зі ст. 1 Закону про благодійність та благодійні організації, доброчинна діяльність у вигляді надання благодійних внесків не передбачає одержання доброчинцем прибутку, а також сплати будь-якої винагороди або компенсації благодійнику від імені чи за дорученням бенефіціара.

Крім того, згідно зі статтями 14.1.13 та 14.1.257 Податкового кодексу благодійні внески, безоплатно надані товари та послуги, безповоротна фінансова допомога не передбачають грошової або іншої компенсації.

Доходи від заходу використовуються виключно згідно з затвердженою благодійною програмою та положенням про проведення благодійного балу. Доходи від проведення благодійного балу спрямовуються виключно родинам Мельник Євгенії та Матюхіна Івана.

Загальна програма балу та умови дрес-коду: ведучі коротко розповідають про мету їз якою організований бал (короткі слайди про Євгенію, Івана). Далі оголошує вихід дебютантів з першим танцем – полонез. Після полонезу робиться 15-ти хвилинна перерва, на якій меценати мають змогу поспілкуватися, а дебютанти підготуватися до наступного танцю.  Під час перерви грають вихованці та викладачі Овруцької музичної школи.

Наступними етапами благодійного балу є черга бальних виступів та перерв. Загальна тривалість балу близько 2 годин. Під час балу необхідно додержуватися дрес-коду: дівчата в довгих вечірніх сукнях і взутті, в якому будуть танцювати на балу (але не на високих і гострих підборах). Зверху – без глибокого декольте. Хлопці в костюмах і сорочках, взуття – туфлі.

Присутні на балу представники ЗМІ, волонтери та організатори також мають дотримуватись зазначеного дрес-коду.

Під час балу серед дебютантів буде проведений конкурс на Короля та Королеву балу, яким буде подаровано організаторами тіару (королеві) та стрічку (королю).

Обсяги фінансування:

Предмет витрат Сума Статус
Організаційні витрати 15 000 грн (оформлення запрошень, оформлення залу, оформлення фото-зони, виготовлення та друк матеріалів про родини, для яких проводиться збір коштів; канцелярські товари та інші послуги

АНКЕТА ДЕБЮТАНТА БЛАГОДІЙНОГО БАЛУ

«В такт із мрією»

Ми вітаємо Вас серед кандидатів у дебютанти благодійного балу!

Дебютанти відкривають бал, їх вихід є одним з основних елементів програми.

Право першого танцю – почесна і відповідальна місія, тому молоді люди, мають бути одягненими особливо вишукано: дівчата в вечірніх сукнях, а юнаки в костюмах, – виконують святковий полонез. Цей танець зворушливий і в той же час урочистий, саме він задає балу загальний піднесений настрій.

Вимоги до майбутніх дебютантів:

  •   вік дівчат від 16 до 24 років;
  •   вік юнаків від 16 до 28 років;

Дебютантами балу стануть найкращі представники свого покоління. Після першого етапу відбору юнаків та дівчат чекає наполеглива підготовка до балу з танцмейстером.

Поставтеся до цього серйозно, репетиції відбуваються 1 раз на тиждень по 1 годині, час уточнюється. Графік репетицій – гнучкий, залежно від того, коли вільний зал. Репетиції можуть бути в будні й у вихідні дні.

Якщо Ви двічі пропустите репетицію без поважної причини,  то не зможете взяти участь у церемонії відкриття.

Під час балу необхідно додержуватися дрес-коду: дівчата в довгих вечірніх сукнях (є можливість переодягнутися) і взутті, в якому будуть танцювати на балу (але не на високих і гострих підборах). Зверху – без глибокого декольте. Хлопці в костюмах і сорочках, взуття – туфлі.

Попередня дата проведення балу:  26 червня 2018 року

Анкету слід надати до 01.04.18 з позначкою «Дебютант благодійного балу 2018»  на поштову скриньку (електронний варіант) _____________  або до секретаріату школи, в якій навчається дебютант (паперовий варіант).

Довідкова інформація за телефоном: 068-977-08-55 (контактна особа – Крістіна)

При проходженні етапу відбору дебютант зобов’язується дотримуватися дрес-коду на балу.

Для дівчат. Вечірні сукні. Волосся зібране повністю в зачіску, без діадем.

Макіяж не яскравий, не східний, без стразів на обличчі. Обов’язкова присутність на генеральній репетиції.

Для юнаків. Парадна форма (костюм), біла сорочка, туфлі.

Зачіски – акуратні.

На протязі проведення балу відбудеться відбір та номінація короля і королеви балу, які будуть нагороджені відповідними відзнаками.

ПІБ: ____________________________________________________________________________

Дата народження: ________________________________________________________________

Адреса проживання: ______________________________________________________________

Моб. телефон: ___________________________________________________________________

Електронна пошта: _______________________________________________________________

Танцювальні навички: ____________________________________________________________

Чи є у Вас партнер на бал? (Якщо є, то вкажіть дані партнера: ПІБ, телефон) _______________

________________________________________________________________________________

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *