Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Управління культури та туризму, опрацювавши звернення Президента української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради від 18.01.2018 № П02-14/27 повідомляє наступне.
Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки IV Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться 2 грудня 2017 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.
Конкурс відбувається під девізом: «Творчість заради майбутнього!», та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. Його особливістю стало те, що звичаї своєї місцевості продемонстрували молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).
Таку ініціативу вбачаємо необхідною, оскільки захід націлений на збагачення та подальший поступ нашої культурної та історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до нових починань.
В теперішній час Почесним Головою журі є Народна артистка України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.
У попередніх трьох конкурсах прийняли участь колективи та артисти з 20 регіонів України, були присутні як учасники із великих міст-мегаполісів, так і з маленьких селищ, які мали змогу продемонструвати свою майстерність, та обмінятися досвідом.
Зважаючи на вищевказане, пропонуємо Вам долучитися до проведення зазначеного Конкурсу та сприяти представленню Вашого регіону у ньому.
З метою популяризації ініціативи, просимо поширитй ІнформацЩІтро Конкурс у місцевих засобах масової інформації (друковані та електронні), а також серед провідних дитячих культурних закладів районів, об’єднаних територіальних громад.
Конкурс «Перлина Fest» відбудеться 10 березня 2018 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *