Конкурси на заміщення вакантних посад у відділі культури, сім’ї, молоді і спорту Овруцької міської ради

Відділ культури, сім’ї, молоді і спорту Овруцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідних спеціалістів у справах дітей, сім’ї і молоді та з питань культури і туризму відділу культури, сім’ї, молоді і спорту Овруцької міської ради .

ОСНОВНІ  ВИМОГИ до кандидатів на заміщення вищевказаних вакантних посад:

  • Громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом – не менше 3-х років, добре володіння державною мовою, системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, служби в органах місцевого самоврядування, антикорупційного законодавства та законодавства у сферах культури, педагогіки, психології; знання основ діловодства та навички ділового спілкування; володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 31, каб.320.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, переліку документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати  за тел. (096)-367-79-76, 096-694-47-69)

Наказ №5-к від 22.01.2018 року “Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад провідних спеціалістів відділу культури, сім’ї, молоді і спорту Овруцької міської ради”

Необхідні документи для подачі на вакантну посаду:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (ЗАВАНТАЖИТИ ОСОБОВУ КАРТКУ для заповнення);
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; (Електронна форма)
  • копію документа, який посвідчує особу, копія ід. кода;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *