Рішення №220 від 12 січня 2018 року “Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради  та передачу на  баланс  відділу житлового – комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради, безгосподарських шахтних колодязів.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РІ Ш Е Н Н Я

Шоста   сесія                                                                                      VІІ  скликання                  

Від    12 січня   2018 року             № 220

Про прийняття в комунальну власність
Овруцької міської об’єднаної  територіальної
громади, в особі Овруцької міської ради
та передачу на  баланс  відділу житлового –
комунального господарства, благоустрою
Овруцької міської ради,

безгосподарських шахтних колодязів.

Розглянувши перелік наявності та доповідні   про результати комісійного обстеження без господарських шахтних колодязів на території Овруцької міської об’єднаної територіальної громади,  керуючись  ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування та в інтересах громадян Овруцької міської об’єднаної територіальної громади  від 10 січня 2018 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти у комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради безгосподарські шахтні колодязі  загальною кількістю 456  (чотириста п’ятдесят шість) штук. Перелік  шахтних колодязів додається на 17 (сімнадцяти аркушах).
  1. Передати на  баланс  відділу  житлового – комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради  шахтні колодязі  загальною кількістю 456  (чотириста п’ятдесят шість) штук. Перелік шахтних колодязів додається на 17 (сімнадцяти  аркушах).
  1. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  1. Відділу житлового – комунального господарства, благоустрою  Овруцької міської ради внести шахтні колодязі до реєстру бухгалтерського обліку.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, заступника міського голови з фінансово-економічних та гуманітарних питань  Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *