Рішення №164 від 22 грудня 2017 року “Про поділ нерухомого майна в натурі, що є у спільній частковій власності”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта сесія                                                                    VІІ  скликання

Від 22 грудня 2017 року              №164

Про поділ нерухомого майна в натурі,

що є у спільній частковій власності

Розглянувши клопотання гр. Верховлюка Юрія Миколайовича  про поділ нерухомого майна, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 367 Цивільного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради  з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій від 19.12.2017р.,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Укласти договір поділу нерухомого майна, що є у спільній частковій власності ( житловий будинок), та знаходиться за адресою вул. Т.Шевченка,54 м. Овруч, в якому частка майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади в особі Овруцької міської ради   становить  1/10, а частка в розмірі 6/25 належить гр. Верховлюку Юрію Миколайовичу .
  2. Надати дозвіл Овруцькому міському голові Коруду І.Я. на укладення (підписання) між Овруцькою міською об’єднаною територіальною громадою в особі Овруцької міської ради та співвласниками нотаріально посвідченого Договору про поділ нерухомого майна, що є у спільній частковій власності, та знаходиться за адресою вул. Тараса Шевченка, 54 м. Овруч Житомирської області.
  3. Усі витрати, пов’язані із укладенням Договору про поділ нерухомого майна, що є у спільній частковій власності та знаходиться за адресою вул. Тараса Шевченка, 54 м. Овруч Житомирської області, покласти на співвласників.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *