Рішення №163 від 22 грудня 2017 року “Про передачу в господарське відання КП «Водоканал»  будинку № 11 по вул. Восьмого березня в м.Овруч Житомирської області.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта сесія                                                                    VІІ  скликання

Від 22 грудня 2017 року              №163

Про передачу в господарське відання КП «Водоканал»
будинку № 11 по вул. Восьмого березня

в м.Овруч Житомирської області.

В зв’язку із прийняттям у комунальну власність Овруцької міської об`єднаної територіальної громади будинку № 11 по вул. Восьмого березня в м.Овруч, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 19.12.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Передати у господарське відання та на баланс Комунального підприємства «Водоканал» Овруцької міської ради Житомирської області будинок № 11 загальної площею 43,8 кв.м. по вул. Восьмого березня  в м.Овруч, який належить до комунальної власності до Овруцької міської об`єднаної  територіальної громади м.Овруч на підставі витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.
  1. Виконкому міської ради оформити передачу вищевказаного будинку у господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради шляхом підписання відповідного акту прийому-передачі.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *