Рішення №161 від 22 грудня 2017 року “Про прийняття в комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради безгосподарських нежитлових приміщень.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта сесія                                                                    VІІ  скликання

Від 22 грудня 2017 року              №161

Про прийняття в комунальну власність
Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади,
в особі Овруцької міської ради безгосподарських

нежитлових приміщень.

Розглянувши акт приймання та  результати комісійного обстеження безгосподарської  нежитлової будівлі, керуючись  ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, з питань містобудування, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування та в інтересах громадян міста, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Прийняти у комунальну власність Овруцької міської об’єднаної  територіальної громади, в особі Овруцької міської ради   безгосподарську нежитлову будівлю загальною площею 272,6 м.кв  за адресою вулиця Героїв Майдану, 54-в., в м.Овруч.
  1. Відділу бухгалтерського обліку та консолідованої звітності Овруцької міської ради внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій, заступника міського голови з фінансово-економічних та гуманітарних питань  Рибинську Н.М.

Міський голова                                                                           І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *