Рішення №144 від 22 грудня 2017 року “Про внесення змін до рішення №75 «Про створення комісії з питань вивчення і можливого  перепоховання незареєстрованих поховань людей на території Овруцької міської ради»”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта  сесія                                                                                       VІІ скликання

Від 22 грудня 2017 року  № 144

Про внесення змін до рішення №75
«Про створення комісії з питань вивчення
і можливого  перепоховання незареєстрованих

поховань людей на території Овруцької міської ради»

Керуючись статтею  26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійних депутатських комісії міської ради від 19.12.2017 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни  до рішення №75 «Про створення комісії з питань вивчення і можливого  перепоховання незареєстрованих поховань людей на території Овруцької міської ради»,  а саме: змінити назву комісії  з питань вивчення і можливого перепоховання незареєстрованих поховань людей на території Овруцької міської ради на назву: «Комісія з вивчення, збереження і відновлення культурно-історичної спадщини Овруччини».
  1. До складу даної комісії включити Сергійчука Миколу Михайловича – начальника відділу культури, сім`ї, молоді та спорту Овруцької міської ради  та Михайлевську Ірину Володимирівну – заступника голови Овруцької районної ради.

Міський голова                                                                                   І.Я.Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *