Рішення №138 від 22 грудня 2017 року “Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2018 рік”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Четверта   сесія                                                                                        VІІ  скликання

від  22 грудня  2017 року    № 138

Про затвердження Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2018 рік

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Овруцької міської ради, депутатів міської ради, виконуючих обов’язки старост по старостинських округах до Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», з метою забезпечення комплексного розвитку Овруцької громади, підвищення життєвого рівня населення, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних депутатських комісій міської ради від 19.12.2017р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку Овруцької ОТГ на 2018 рік.
  2. Фінансово-економічному відділу міськвиконкому передбачити в міському бюджеті кошти на реалізацію заходів Програми на 2018 рік.
  3. Виконкому міської ради, керівникам підприємств, організацій та установ міста забезпечити виконання намічених завдань.
  4. Контроль на виконанням даного рішення залишається за міським головою та покладається на голів постійних депутатських комісій міської ради, заступників міського голови, начальників відділів.

Міський голова                                                                     І.Я.Коруд


Додаток  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *