Довгоочікувана електрифікація

Овруцькою міською радою в 2013 році було розроблено робочий проект «Електропостачання житлового масиву по вул. Тітова, вул. Білявського, вул. В. Інтернаціоналістів, провул. Сабурова, провул. Тітова в м. Овруч Житомирської області» та передано до компанії Обленерго для виконання робіт. Так як роботи по електрифікації мають право робити спеціалізовані організації, які мають ліцензію на такі види робіт, відповідно до рішення сесії міської ради № 61 від 23.12.2015 року функції замовника з проведення електрифікації мікрорайону вищезазначеної індивідуальної житлової забудови було надано ПАТ ЕК«Житомиробленерго» та запропоновано включити роботи з будівництва необхідних для цього електричних мереж (повітряних чи кабельних мереж, підстанцій, розподільчих пристроїв тощо) до проекту інвестиційних програм компанії. Копія даного рішення була відправлена керівництву Обленерго. Але не все так швидко робиться я к того хочеться.
11 лютого 2016 року в міській раді відбулася нарада з питання розроблення землевпорядної документації із землевідведення та оформлення права користування земельними ділянками під електроустановки зовнішнього електрозабезпечення житлового масиву і необхідності внесення змін до робочого проекту щодо проходження траси ЛЕП – 10 кВ. Дана документація ще декілька разів узгоджувалась так як виникали певні неточності.

Після проходження всіх інстанцій та отримання належних погоджень і прийняття рішення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) роботи по даному проекту нарешті розпочались.

Оксана Левківська
Начальник відділу місцевого економічного розвитку та залучення інвестицій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *