Лікарі чотирилапих друзів

Завдяки підписаній угоді між міською радою й міжнародною благодійною організацією “Чотири лапи – Україна” цьогоріч в Овручі було продовжено програму зі стерилізації безпритульних собак. Зокрема, із 29 листопада до 6 грудня благодійники здійснили стерилізацію й вакцинацію від сказу 72 тварин. Усі ці роботи виконано безкоштовно, адже фінансується організація за кошти меценатів із країн Єврозоюзу. Міська рада забезпечила благодійникам лише харчування й проживання.
Як розповів керуючий справами міської ради Максим Чичирко, ветеринари-благодійники працювали в Овручі уже вдруге, охопивши цьогоріч й окремі населені пункти ОТГ. Як і торік, разом із комунальниками та працівниками муніципальної поліції Овруцької міської ради вони відловлювали безпритульних собак у місцях їх масового скупчення, а також на територіях підприємства, а операції тваринам проводили на базі районної державної лікарні ветмедицини.
В останній день свого перебування в Овручі благодійники зустрілися із міським головою, який подякував їм за роботу й висловив сподівання на подальшу співпрацю.


Текст і фото Миколи ЗАВАДСЬКОГО.

1 відгук

  1. Яна сказав:

    Нам во двор покинули двух собачек, обе девочки, сколько будет стоить их стерилизация? Спасибо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *