Рішення №10 виконкому міської ради “Про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди комунального майна та надання дозволу на укладання договору оренди”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  23.11.2017 року        № 10

Про затвердження протоколу засідання комісії
по проведенню конкурсу
на право оренди комунального майна

та надання дозволу на укладання договору оренди

Розглянувши протокол засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди комунального майна від 15.11.2017 року, керуючись Положенням про порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, затвердженим рішенням Овруцької міської ради від 13.01.2011 року № 7, ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

  1. Затвердити протокол засідання комісії з питань проведення конкурсів на право оренди комунального майна від 15.11.2017 року (додається).
  2. Надати дозвіл на укладання договору оренди комунального майна із фізичною особою Бойком Олександром Петровичем на нежитлову одноповерхову будівлю площею 12,3 кв.м., що знаходиться по вул. Ващука,6, ринкова вартість якого згідно експертного висновку ПП «Земля поліського краю» станом на 12.10.2017 року становить 5371 (п’ять тисяч триста сімдесят одну) грн. 00 коп. без урахування ПДВ, для використання під складське приміщення, на умовах запропонованої орендарем ставки орендної плати в розмірі 4,50 грн. за 1 кв.м., строком на 2 роки 11 місяців.
  3. Міському голові Коруду І.Я. від імені Овруцької міської ради укласти із гр. Бойком О.П. договір оренди комунального майна.
  4. Договір оренди комунального майна укласти за типовою формою, затвердженою рішенням Овруцької міської ради від 22.06.2011 року №141.

Міський голова                                                                                 І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *