Відділ муніципальної поліції

Рішенням сесії міської ради затверджено зміни до структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету Овруцької міської ради, а саме створено відділ муніципальної поліції, у кількості трьох штатних одиниць (начальник відділу та інспектори відділу муніципальної поліції). Також було затверджено положення про муніципальну поліцію. (З рішенням сесії та положенням можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради.)
Одним із пріоритетних завдань відділу є взаємодія з органам внутрішніх справ та іншими правоохоронними і контролюючими структурами з питань попередження та профілактики порушень правопорядку на території міста.
Відділ координує роботу міських громадських формувань з охорони громадського порядку та забезпечує профілактику правопорушень на території міста, також надає безоплатні правові консультації та допомогу громадянам міста в межах своєї компетенції; виявляє порушення законодавства і складає протоколи про адміністративні правопорушення у відповідності до вимог статей 254, 255, 259 та інших Кодексу України про адміністративні правопорушення й виконує інші завдання, що не суперечать вимогам законодавства і віднесені до їх компетенції.

1 відгук

  1. Інна сказав:

    Доброго дня я вже не знаю, куди ще звертатись, у вашому місті проживає Мошковская (Олексюк) Марія Іванівна, яка під приводом здачі квартир в різних містах виманює кошти просить перевести на картку в якості гарантії. В мене є фото переписки її дані по деклараціях, місця попередніх робіт, а також її фото з паспортом. Якщо можливо хоч якимось чином її наказати, було б дуже добре, невідомо скільки ще людей вона обманювати е. Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *