Овруч поринув у святковий настрій!

Цієї неділі світ святкував Воскресіння Господнє. Овруч також поринув у святковий настрій! Навіть погода сприяла цьому. Вперше Овручани власноруч створили Великодню галявину та «виростили» справжнє великоднє дерево!
Невеличка концертна програма порадувала всіх присутніх – гарні та світлі пісні заспівали працівники та учні музичної школи. З вітальним словом звернувся до овручан міський голова – Іван Коруд, митрополит Коростенський та Овруцький Віссаріон, перший заступник голови Овруцької РДА – Володимир Гришковець та засновниця благодійного фонду – Олена Тищенко, яка подарувала Овручанам три великодні писанки.
Також на святі відбулось нагородження переможців та учасників конкурсу «Великодня галявина», в якому перше місце посіли вихованці Дитячої художньої школи та отримали сертифікат на 3 000 грн; друге місце виборола родина Мироненко й приз – 2 000 грн; третє – Овруцька районна бібліотека для дорослих ім. А.Малишка й нагороду в 1 000 грн. Решта 18 учасників отримали дипломи за участь в конкурсі та сертифікат на 400 грн.
Маємо надію, що з року в рік наша Овруцька Великодня Галявина буде більшати!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *