Конкурс “Людина року”!

Депутатами міської ради прийнято положення про організацію та проведення в Овручі конкурсу “Людина року”. Звання «Людина року» присвоюється овручанам, особливі досягнення яких сприяють суспільно-економічному та гуманітарному розвитку життя громади, покращенню благоустрою міста, характеризують здобуті ними успіхи у професійній сфері, суспільних справах за підсумками року.
Конкурс проводиться у 13 номінаціях:
– ГЕРОЇЧНИЙ ВЧИНОК РОКУ – особам, які протягом року відзначилися героїчним вчинком.
– МЕЦЕНАТСТВО. МИЛОСЕРДЯ. БЛАГОДІЙНІСТЬ – особам, які здійснили найбільший благодійний внесок із напрямів благодійної діяльності, незалежно від форми надання допомоги; особам, які надали суттєву матеріальну допомогу мешканцям міста, підприємствам, установам, організаціям міста та громадським організаціям.
– ПРАЦІВНИК ОСВІТИ – викладачі загальноосвітніх шкіл, працівники дошкільних дитячих навчальних закладів, позашкільних установ, професійно-технічних навчальних закладів – за видатні досягнення у праці, підготовку переможців різноманітних конкурсів, учнівських олімпіад, тощо.
– ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ – фахівці і організатори фізкультурно-спортивного руху, тренери – за вагомі заслуги у підготовці спортивних кадрів; спортсмени – за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях.
– ДІЯЧ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВА – діячі культури, мистецтва, майстри народної творчості за створення видатних творів, що дістали високу оцінку громадськості; працівники бібліотек, клубних та інших закладів культури – за досягнення у розвитку галузі.
– ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ – представники громадських організацій та відомі громадські діячі за активну участь у суспільно-громадському житті міста.
– МОЛОДЬ ОВРУЧЧИНИ – учнівська, студентська молодь, працівники підприємств, установ, організацій, закладів освіти і культури, охорони здоров’я у віці до 32-х років, активісти молодіжних громадських організацій – за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя міста.
– ОБОРОНА. ПРАВОПОРЯДОК. ЗАХИСТ. ПОРЯТУНОК – військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, правоохоронних органів за активну участь у справі зміцнення оборони, законності, правопорядку, захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій. Особи, які відзначилися героїчним вчинком, здійснили особистий внесок у рятуванні життя, здоров’я людей та їх майна.
– ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ – підприємці за високий професіоналізм та особливі досягнення у розвитку виробництва.
– СОЦІАЛЬНИЙ ПРАЦІВНИК РОКУ – внесок у розвиток установи, організації, підприємства, особисті якості номінанта, повага серед членів колективу, професійна майстерність номінанта у соціальній сфері, особистий вклад у вирішення проблем соціальної сфери.
– ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я– працівникам сфери охорони здоров’я за впровадження новітніх технологій, сучасних методів діагностики та лікування, активну санітарно-освітню та профілактичну роботу, інші вагомі здобутки на ниві охорони здоров’я населення міста;
– ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ В КОМУНАЛЬНІЙ СФЕРІ – особистий внесок в розвиток комунального підприємства, установи, повага в колективі, професійна майстерність домінанта в комунальній сфері, особисті якості номінанта.
– ПРАЦІВНИК РОКУ – особи що працюють на підприємстві, установі, організації та мають значні досягнення в роботі, високий професіоналізм та внесли значний вклад в розвиток галузі та підприємства.
За підсумками Конкурсу у кожній номінації визначається один переможець, який стає володарем титулу «Людина року».
Звання «Людина року» є особистим», неперехідним та довічним.
З Положенням про Конкурс “Людина Року” є можливість ознайомитись на офіційному сайті міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *