Інспекція з благоустрою

Інспекція з благоустрою міста Овруч керується рішенням, затвердженим 5-ї сесії VI скликання Овруцької міської ради від 27.01.2016 року №97 «Про затвердження Правила благоустрою території м. Овруч».
Були здійснені рейди з дільничними офіцерами поліції Овруцького відділення поліції Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області з Бурикіним П.С. та Ященком С.Д. по вулиці Захисників України, Пролетарська, Ш. Алейхома, Остапа Дашкевича, Героїв Пожежників, Київська, Лесі Українки, Ручейна, Т.Шевченка, Героїв Майдану. Та в присутності свідків Тимошенка В. В. та Левківського В. В. За березень місяць складено 7 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою утримуваної території та забезпечення належного санітарного стану, а саме виливання рідких нечистот та викидання побутового сміття у не відведених для цього місцях, розклеювання оголошень у не відведених для цього місцях.
Надано повідомлення керівникам підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності щодо утримання власності щодо утримання власних та закріплених територій в належному санітарному стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *