Іван Коруд разом з депутатським корпусом міської ради проїхали містом для перевірки виконання робіт по вул. Шолом Алейхема та Ручейній

Вчора, 3 квітня 2017 року, після закінчення чергової сесії міський голова Іван Коруд разом з депутатським корпусом міської ради проїхали містом для перевірки виконання робіт по вул. Шолом Алейхема та Ручейній, де проводиться будівництво гідротехнічних споруд для запобігання підтоплення будинків мешканців зазначених вулиць. Оглянули якість покладеного асфальтного покриття по вулиці Ручейній. Також, депутати мали змогу побачити стан ливневої каналізації міста, яку саме зараз ремонтують на розі вулиць Відродження та Івана Богуна. Якщо уважно придивитись на фото, то можна побачити що ливнева каналізація цілком забита та втратила свою робочу функцію й не відводить липневих вод з дорожнього покриття. Та сама ситуація відбувається й з іншими колекторами ливневки, більшість з яких було повністю заасфальтовано.
Біля об’їзної дороги прокопано рів, який відводить воду з дороги, адже найближчим часом заплановано ремонтні роботи, які не принесуть очікуваного результату, якщо не буде здійснюватись відповідне водовідведення.

1 відгук

  1. Ольга сказав:

    Молодці!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *