ОГОЛОШЕННЯ!!! Весняний місячник з благоустрою

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ТА УСІХ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Згідно рішення виконкому міської ради від 24.02.2017 року № 19 у місті проводитиметься весняний місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста. Даний місячник пройде у два етапи з 10 березня по 14 квітня 2017 року та 20 квітня по 20 травня 2017 року.

Оголошуються два загальноміські суботники перший 18.03.2017 року, другий 08.04.2017 року, де заплановано здійснити заходи з прибирання закріплених територій, посадки дерев, прибирання сміття, побілки бордюр, парканів, дерев, висадка квітів та впорядкування клумб. З метою здійснення контролю за організацією проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста відповідна комісія здійснюватиме рейди-огляди закріплених територій по вулицях міста. Просимо усіх долучитися до участі у вказаних заходах! Дякуємо усім, хто вже розпочав прибирання та саночистку територій. Дякуємо Вам за підтримку і розуміння у вирішенні питань благоустрою і саночистки, які відіграють велике значення у розбудові нашого з Вами міста.

Міський голова                                                                        І.Я. Коруд


Рішення №19 виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою території м. Овруч, затверджених рішенням виконкому міської ради від 25.01.2017року №3 та оголошення весняного місячника з благоустрою.”  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *