Рішення №19 виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою території м. Овруч, затверджених рішенням виконкому міської ради від 25.01.2017року №3 та оголошення весняного місячника з благоустрою.”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  24.02.2017 року              № 19

Про хід виконання заходів з поліпшення
санітарного стану та благоустрою території м. Овруч,
затверджених рішенням виконкому міської ради
від 25.01.2017року №3 та оголошення весняного

місячника з благоустрою.

На виконання Правил благоустрою міста Овруч та рішення виконавчого комітету Овруцької міської ради від 25.01.2017 року № 3 «Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч» в місті проводились і проводяться роботи по санітарній очистці та благоустрою території. Основною метою вказаних заходів є приведення в належний санітарний стан  інфраструктури міста, в тому числі: узбіч доріг, вулиць, прибудинкових територій, територій підприємств, організацій і установ, парків, скверів, площ.

Інспекцією з благоустрою міста спільно з Овруцьким відділенням поліції Коростенського відділу поліції ГУ НП України проводились  рейди та перевірки, велась роз’яснювальна робота серед   населення щодо стану благоустрою, прибирання територій за якими закріплені установи, підприємства, організації різної форми власності, зберігання будівельних матеріалів за межами ділянок.  (Вулиці Тараса Шевченка, Героїв Майдану, Івана Богуна, Київська, Набережна, Шолом Алейхема, Гетьмана Виговського, Озерна, Богдана Хмельницького, Відродження, Шкільна), проведено рейди та роздані попередження щодо припинення здійснення торгівельної діяльності в невстановлених місцях.

Відповідно до ст. 160 КУпАП: «Торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та інших невстановлених місцях» – тягне за собою накладання штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі. У разі невиконання даного припису до них будуть застосовані заходи адміністративного впливу, передбачені законодавством.

За січень місяць 2017 року було складено та подано на розгляд  адмінкомісії Овруцької міської ради 12 протоколів за ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, роздано під підпис 29 попереджень по приватним підприємцям за недотримання правил благогоустрою, а саме захаращення та несвоєчасне прибирання території від снігу та криги, надано 7 попередження приватним підприємцям, які ухиляються від укладання договорів на вивезення і утилізацію твердих побутових відходів з КП «Овруч», договори укладені.

Схеми-маршрути очистки доріг і тротуарів в м.Овруч для кожної снігоприбиральної техніки переглянуті та відкориговані на основі діючих, розроблених у 2016 році та затверджені рішенням виконкому Овруцької міської ради №3 від 25.01.2017 року.

 Створено резерв посипочного матеріалу, тримається на контролі наявність пісково-соляної суміші по вулицях міста в місцях з підвищеною небезпекою, при необхідності додатково підвозиться.

У супровід до сміттєвозів закріплено двірників для прибирання контейнерного майданчика після завантаження сміття.

Через місцеві ЗМІ ознайомлено населення з графіком збору ТПВ від приватного сектору.

Закріплено додаткові території по прибиранню вулиць міста за двірниками КП «Гарне місто».

З метою поліпшення санітарного стану території м. Овруч, керуючись ст.. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію першого заступника міського голови Дяченка А.М. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану в м. Овруч, затверджених рішенням виконкому міської ради від 25.02.2017 року №3, прийняти до відома.
 1. Зняти з контролю рішення виконкому міської ради від 25.02.2017 року №3 «Про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч».
 1. Провести в місті у два етапи з 10 березня по 14 квітня 2017 року та 20 квітня по 20 травня 2017 року весняний місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.
 1. Затвердити план заходів з поліпшення санітарного стану м. Овруча та проведення весняного місячника з благоустрою та озеленення міста (Додаток 1).
 1. З метою здійснення контролю за організацією проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста затвердити склад комісії з контролю за організацією проведення місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста (Додаток 2).
 1. Затвердити закріплені території міста для щоденного прибирання двірниками відділу «Саночистка» КП «Овруч»» (Додаток 3), та схеми – маршрути транспортних засобів з санітарної очистки вулиць міста відділу «Саночистка» КП «Овруч» (Додаток 4).
 1. Керівникам підприємств, установ та організацій міста до 20 березня, 20 квітня, 20 травня про хід виконання даного рішення виконавцям подавати інформацію для узагальнення та висвітлення у ЗМІ, звітувати на засіданнях виконавчого комітету у березні, квітні та травні 2017 року.
 1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд

Перший заступник міського голови                                        А.М. Дяченко

Керуюча справами                                                                 М.І. Савченко

Начальник юридичного відділу                                              О.В. Муліванцев

ДОДАТОК №1

до рішення виконкому міської ради від 24.02.2017 року  № 19

П Л А Н     З А Х О Д І В

з проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Овруча

№ п/п Назва заходів Термін виконання Виконавці та відповідальні
Виконком Овруцької міської ради:
1 Інспекцією з благоустрою міста спільно з Овруцьким відділенням поліції Коростенського відділу поліції ГУ НП України здійснювати контроль за дотриманням Правил благоустрою міста та рішення виконкому №38 від 24.03.2016 року, про що надавати узагальнену інформацію. Керівникам підприємств і організацій міста, власникам об’єктів торгівлі та громадського харчування забезпечити своєчасне прибирання закріпленої та прилеглої території, в тому числі від снігу та льоду. Щоп’ятниці до 15.00 год Виконком міської ради, Овруцьке відділення поліції Боровський В.В. (за згодою), керівники підприємств, установ, організацій міста, Огородов Д.В.,Зразюк О.І.
2 Поновити та направити керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності пам’ятки щодо закріпленої рішенням виконкому №38 від 24.03.2016 року за ними території з метою покращення санітарного стану та благоустрою міста. До 15.03.17 року Виконком міської ради

Дяченко А.М., Огородов Д.В., Зразюк О.І., Дуб А.І., Германчук В.М., Барановський М.М..

3 Підприємствам, установам, організаціям, комерційним структурам, приватним підприємцям та жителям міста прибрати від сміття, бур’янів та чагарників закріплену територію та прилеглу до власних домоволодінь. До 10.04.17 року керівники підприємств, установ, організацій міста, приватні підприємці, жителі міста

Дяченко А.М., Огородов Д.В.,Зразюк О.І.

3.1. Організувати вивезення сміття на центральне сміттєзвалище. Власникам індивідуальних будинків прибирати прилеглу до домоволодінь територію від сміття, будматеріалів, (від огорож до середини вулиці) До 10.04.17 року керівники підприємств, установ, організацій міста, приватні підприємці, жителі міста

Дяченко А.М., Огородов Д.В.,Зразюк О.І.

4 Провести у місті  два загальноміські суботники перший 18.03.2017 року, другий 08.04.2017 року, де здійснити заходи з  прибирання закріплених територій, посадці дерев, прибиранню сміття, побілки бордюр, парканів, дерев, висадки квітів на  впорядковані клумби. До 08.04.17 року Керівники підприємств, установ, організацій міста, КП «Овруч», КП «Гарне місто»,  Дяченко А.М., Огородов Д.В.,Зразюк О.І.
5 Підготувати листи до директорів лісогосподарських підприємств щодо надання саджанців на озеленення міста, та залучити учнів шкіл та ліцею до висадки дерев по вулицях міста До 01.03.17 року Виконком міської ради, Дяченко А.М., Огородов Д.В.,
6 Комісії з контролю за організацією проведення місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста здійснювати контроль за організацією проведення заходів по благоустрою, та 18 березня і 08 квітня 2017 року здійснити перевірки його проведення, підвести підсумки, і матеріали висвітлити у засобах масової інформації, на офіційному сайті виконавчого комітету Овруцької міської ради. 08.04.17 року Виконком міської ради, Овруцьке відділення поліції, керівники підприємств, установ, організацій міста, Огородов Д.В.,Зразюк О.І.
7 Спільно з Овруцьким районним Центром зайнятості організовувати проведення  оплачуваних громадських робіт по благоустрою території міста. Щотижня Виконком міської ради, Огородов Д.В., Кирдан І.О.
8 Звернутись до директора ДП «Словечанський лісгосп АПК» Макарчука Ю.П. щодо допомоги будівельними матеріалами для будівництва паркану по вул..Відродження, І.Богуна. до 01.03.17р. Виконком міської ради, Дяченко А.М.,
9 Провести обстеження доріг міста з асфальтним та грунтовим покриттям, визначити підрядну організацію по ремонту доріг. до 10.03.17р. Виконком міської ради, Дяченко А.М., КП «Комунальник» Латаш О.А., Рудніцький А.Е.
10 Встановити заборону на спалювання сухої трави на території міста, інспекції з благоустрою міста спільно з Овруцьким РВ УДСНС у Житомирській області здійснювати контроль та вживати заходи адміністративного впливу до порушників. Щоп’ятниці до 15.00 год Виконком міської ради, Дяченко А.М., Огородов Д.В.,Зразюк О.І., Горченко В.С.
11 Звернутись до Овруцької дистанційної колії ДТГО Південно-Західної залізниці (ПЧ-11) з приводу проведення ремонтних робіт твердого покриття біля переїздів. До 03.03.17 р. Виконком міської ради, Дяченко А.М.
12 Підготувати лист ТОВ «Ліспром Україна» про заборону відведення поверхневих вод з підприємства на вул. Металістів,  інспекції з благоустрою міста  здійснювати контроль та вживати заходи адміністративного впливу в разі порушення. До 03.03.17 р. Виконком міської ради Дяченко А.М., Огородов Д.В.,Зразюк О.І., Горченко В.С.
КП «Комунальник» Овруцької міської ради:
13 Забезпечити прочистку ливнеприйомних решіток з метою вчасного відводу поверхневих вод з проїзжої частини доріг та тротуарів міста по вул.Т.Шевченка, С.Бендери, Героїв Майдану, Гетьмана Виговського, Б.Хмельницького, Відродження, Ш.Алейхема. До 10.03.17 р. КП «Комунальник» Латаш О.А., Пугайчук С.П.
14 Провести роботи по корчуванню пнів по об’їзній дорозі біля ВНС №1, по вул. 8 Березня, Набережна, Ващука, Металістів та провести прочистку каналу по вул. Ващука. До 10.04.17 р. КП «Комунальник» Латаш О.А.,
15 Відремонтувати ливнеприймальні решітки та каналізаційні люки по вул. І.Богуна, Т.Шевченка, С.Бендери, Героїв Майдану, Гетьмана Виговського, Б.Хмельницького, Київській. До 10.04.17 р. КП «Комунальник» Латаш О.А., Пугайчук С.П.
16 Провести роботи щодо відведення поверхневих вод по вул. Київській (в районі маг. Артеміда), та вул. Гетьмана Виговського біля буд.№68. До 15.04.17 р. КП «Комунальник» Латаш О.А., Пугайчук С.П.
17 Підготувати майданчики під монтаж обмежувачів висоти по вулицях  Древлянській, Білоруській, Металістів, проїзд від вул.Героїв Майдану до вул.Прикордонна (буд.№102). До 20.03.17 р. КП «Комунальник» Латаш О.А., Пугайчук С.П.
КП «Водоканал» Овруцької міської ради:
18 Здійснити вирубку чагарників та привести в належний санітарний стан водоохоронну зону навколо свердловин та відновити навколо свердловин огорожу. Вирубати чагарники біля ВНС №1 та ВНС №2 До 15.04.17 р. КП «Водоканал» Копишинська С.Г., Худенко О.М.
19 Провести всі ремонтні роботи водопровідної мережі по вул. І.Богуна до початку виконання будівельних робіт по проекту «Капітальний ремонт вул..Н.Репкіна в м.Овруч». До 15.04.17 р. КП «Водоканал» Копишинська С.Г. Худенко О.М.
20 Провести по вулицях міста  ремонт каналізаційної мережі та липневої каналізації До 15.04.17 р. КП «Водоканал» Копишинська С.Г. Худенко О.М.
КП «Овруч» Овруцької міської ради:
21 Забезпечити якісне щоденне прибирання та вивезення сміття з вулиць міста згідно затверджених схем маршрутів. Приділяти особливу увагу мікрорайонам Кизили, Гептари та Гачища. Щомісячно звітувати про виконання. Щомісячно до 25-го числа КП «Овруч» Дуб А.І., Германчук В.М.
22 Забезпечити належний санітарний стан контейнерних майданчиків для збору ТПВ, та своєчасний збір сміття по урнах міста. Звітувати на засіданні виконкому та щотижня. Щоп’ятниці до 15.00 год КП «Овруч» Дуб А.І. Германчук В.М., Грищенко П.А.
23 Завершити до 10 квітня 2017 року підрізку аварійних дерев на вїзді в місто зі сторони с.Словечно, в парку «Партизанської слави», вул.Київська, вул.Набережна та прозвітувати на засіданні виконавчого комітету міської ради. До 10.04.17 р КП «Овруч» Дуб А.І.
24 Встановити біл-борди із соціальною рекламою щодо дотримання Правил благоустрою в місті до 15.03.2017 року. До 15.03.17 р. КП «Овруч» Дуб А.І.
25 Прибрати всі міські кладовища, підрізати дерева та обмолодь, вивезти сміття. Провести комісійне обстеження 10.03.2017 року. До 30.03.17 р КП «Овруч» Дуб А.І.
26 Провести ямковий ремонт доріг з твердим покриттям по вулицям міста. До 10.04.17 р КП «Овруч» Дуб А.І.
27 Заготовити та встановити огорожу з рейок навколо саджанців дерев. До 05.04.17 р КП «Овруч» Дуб А.І.
28 Впорядкувати клумби по вулицях, парках та скверах міста, провести висадку квітів. До 01.05.17 р КП «Овруч» Дуб А.І., Германчук В.М., Шадура М.С.
29 Наказом по підприємству провести конкурс на кращого двірника, кращу закріплену територію з відповідною фінансовою винагородою попередньо розробивши відповідні положення. До 01.05.17 р КП «Овруч» Дуб А.І.
КП «Гарне місто» Овруцької міської ради:
30 Забезпечити роботу по відлову безпритульних собак з метою їх стерилізації ветеринарними лікарнями міста відповідно до Програми щодо заходів, спрямованих на зменшення захворювання домашніх тварин на сказ у м. Овруч на 2016-2018 роки. Щомісячно до 25-го числа КП «Гарне місто» Грищенко П. А.
31 Забезпечити належний санітарний стан контейнерних майданчиків для збору ТПВ, про що надавати узагальнену інформацію. Щоп’ятниці до 15.00 год КП «Гарне місто» Грищенко П. А., Ярмольська О.І, Левківський В.П., Василенко О.М.
32 Вжити заходів щодо своєчасного відведення поверхневих вод з території житлового фонду міста та прибирання зовнішньої та внутрішньої прибудинкової території , здійснити ремонт лавок для сидіння біля під’їздів, завершити підрізання дерев та інших робіт пов’язаних з прибудинковою територією. Визначити місця обладнання ливнеприйомників. До 10.04.17 р КП «Гарне місто» Грищенко П. А.
33 Спільно з міським головою здійснити обстеження житлового фонду міста та провести сан очистку і благоустрій прибудинкових територій До 10.03.17 р Дяченко А.М., КП «Гарне місто» Грищенко П. А., Ярмольська О.І, Левківський В.П., Василенко О.М.
34 Впорядкувати клумби по житловому фонду міста біля багатоповерхових будинків, провести висадку квітів. До 01.05.17 р КП «Гарне місто» Грищенко П. А.
35 Наказом по підприємству провести конкурс на кращого двірника, кращу прибудинкову територію з відповідною фінансовою винагородою попередньо розробивши відповідні положення. До 01.05.17 р КП «Гарне місто» Грищенко П. А.
КП «Комунальний ринок» Овруцької міської ради:
36 Провести благоустрій території комунального ринку та здійснювати контроль за санітарним станом території. До 01.05.17 р КП «Комунальний ринок» Салючок Р.В.
37 Забезпечити встановлення паркану по периметру території комунального ринку. До 01.05.17 р КП «Комунальний ринок» Салючок Р.В.
38 Встановити контейнери для сміття та заключити договір з КП «Овруч» на вивезення сміття. До 01.05.17 р КП «Комунальний ринок» Салючок Р.В.
39 Забезпечити з 1 травня 2017 року діяльність  комунального ринку. До 01.05.17 р КП «Комунальний ринок» Салючок Р.В.

Секретар виконкому                                                           М.І. Савченко

Додаток №2

до рішення виконкому міської ради

від 24.02.2017 року   № 19

Склад комісії з контролю за організацією проведення місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста

 

 1. Коруд Іван Ярославович – Овруцький міський голова,
 1. 2. Дяченко Анатолій Миколайович – перший заступник міського голови ;
 2. 3. Прохоров Петро Іванович –   завідувач Овруцького МРВ

ДП «ЖОЛЦ» ДСЕСУ,

 1. 4. Латаш Олександр Андрійович – директор КП «Комунальник» Овруцької міської ради
 2. 5. Кушнерчук Юрій Миколайович – начальник Овруцького міжрайонного відділу ГУ МНС
 3. 6. Омельчик Сергій Юрійович – заступник начальника сектору Овруцького відділення Коростенського відділу поліції

ГУ НП в Житомирській області,

 1. 7. Огородов Денис Вікторович – провідний спеціаліст з питань архітектури,

містобудування та благоустрою

8.Зразюк Оксана Іванівна                            – інспектор з благоустрою,

 1. Левківська Оксана Павлівна – провідний спеціаліст з питань місцевого економічного розвитку,
 2. Жук Сергій Петрович – начальник відділу регулювання земельних відносин,
 3. 11. Зьолко Руслан Петрович – депутат міської ради.

Секретар виконавчого комітету                                                 Савченко М.І.

Додаток №3

до рішення виконкому міської ради

від 24.02.2017 року   №19

СХЕМА

поденного прибирання території міста на протязі тижня

двірниками цеху «Саночистка» КП «Овруч»

 1. ПОНЕДІЛОК:

Закріплені території: вул. Т.Шевченка від р. Норинь до вул. М.Ващука, площа Соборна, сквер Святого Макарія, пам’ятник Володимиру, сквер Т.Шевченка, площа Свободи, Центральний парк, парк «Пам’яті», площа Танкістів, пам’ятник «Жертвам голодомору», пам’ятник Авіаторам, вул. С.Бендери.

 1. ВІВТОРОК:

Закріплені території: вул. Т.Шевченка від р. Норинь до вул. М.Ващука, площа Соборна, сквер Святого Макарія, пам’ятник Володимиру, сквер Т.Шевченка, площа Свободи, Центральний парк, парк «Пам’яті», площа Танкістів, пам’ятник «Жертвам голодомору», пам’ятник Авіаторам, вул. Князя Олега, сквер Князя Олега.

 1. СЕРЕДА:

Закріплені території: вул. Т.Шевченка від р. Норинь до вул. М.Ващука, площа Соборна, сквер Святого Макарія, пам’ятник Володимиру, сквер Т.Шевченка, площа Свободи, Центральний парк, парк «Пам’яті», площа Танкістів, пам’ятник «Жертвам голодомору», пам’ятник Авіаторам, вул. І.Франко від вул. І.Богуна до вул. Київська.

 1. ЧЕТВЕР:

Закріплені території: вул. Т.Шевченка від р. Норинь до вул. М.Ващука, площа Соборна, сквер Святого Макарія, пам’ятник Володимиру, сквер Т.Шевченка, площа Свободи, Центральний парк, парк «Пам’яті», площа Танкістів, пам’ятник «Жертвам голодомору», пам’ятник Авіаторам, вул. Відродження від вул. Т.Шевченка до вул. Б.Хмельницького, Рубіж мужності.

 1. П’ЯТНИЦЯ:

Закріплені території: вул. Т.Шевченка від р. Норинь до вул. М.Ващука, площа Соборна, сквер Святого Макарія, пам’ятник Володимиру, сквер Т.Шевченка, площа Свободи, Центральний парк, парк «Пам’яті», площа Танкістів, пам’ятник «Жертвам голодомору», пам’ятник Авіаторам, вул. Гетьмана Виговського від вул. Київська до вул. Вишнева.

 1. СУБОТА:

Закріплені території: вул. Т.Шевченка від р. Норинь до вул. М.Ващука, площа Соборна, сквер Святого Макарія, пам’ятник Володимиру, сквер Т.Шевченка, площа Свободи, Центральний парк, парк «Пам’яті», площа Танкістів, пам’ятник «Жертвам голодомору», пам’ятник Авіаторам .

 

Секретар виконкому                                                               Савченко М.І.

 

Додаток №4

до рішення виконкому міської ради

від 24.02.2017 року   №19

СХЕМА –  МАРШРУТ

санітарної очистки вулиць м. Овруч

(приватний сектор) КП «Овруч»

п/п

Назва вулиці

маршруту

Графік

роботи

Закріплена техніка Відповідальна особа
1. Івана  Богуна 1 вт ГАЗ-53 Германчук В.М.
2. Б.Хмельницького 1 -ІІ- АМ3883АК -ІІ-
3. Прорізна 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
4. Покальчука 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
5. Древлянська 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
6. Івана Гонти 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
7. Січових Стрільців 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
8. Івана Сірка 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
9. Польова 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
10. Франка 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
11. В.Богораза 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
12. Миротворців 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
13. 4-ї Гвард. Овруц. ПДД 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
14. Т.Новикова 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
15. Святої Покрови 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
16. Прикордонна 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
17. Західна 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
18. Тараса Бульби – Боровця 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
19. Енергетиків 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
20. Миру 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
21. Північна 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
22. Космонавтів 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
23. Генерала Кульчицького 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
24. Павла Ковжуна 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
25. О. Довженка 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
26. Будівельників 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
27. Братська 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
28. Танкістів 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-

Секретар виконавчого комітету                                                 Савченко М.І.

 

Додаток №5

до рішення виконкому міської ради

від 24.02.2017 року   №19

СХЕМА –  МАРШРУТ

санітарної очистки КП «Овруч»вулиць м. Овруч

(благоустрій)

п/п

Назва вулиці

маршруту

Графік

 роботи

Закріплена техніка Відповідальна особа
1. Т.Шевченка 1 пн,вт,ср,чт,пт ГАЗ-53М Германчук В.М.
2. Гетьмана Виговського 1 -ІІ- АМ3518ВС -ІІ-
3. Степана Бандери 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
4. Свободи 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
5. Князя Володимира 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
6. І.Франка 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
7. Відродження 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
8. Київська 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
9. Житомирська 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
10. Героїв Майдану 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
11. М.Ващука 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
12. Танкістів 1 -ІІ- -ІІ- -ІІ-
13. Гетьмана Виговського ІІ -ІІ- ГАЗ-53 -ІІ-
14. Б.Хмельницького ІІ -ІІ- АМ3883АК -ІІ-
15. Базарна ІІ -ІІ- САЗ-3507 -ІІ-
16. Князя Олега ІІ -ІІ- АМ9879АК -ІІ-
17. Вишнева ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
18. Героїв Пожежників ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
19. Юрія Немирича ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
20. Івана Богуна ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
21. Героїв Майдану ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
22. Івана Мазепи ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
23. Відродження ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
24. Древлянська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-

Секретар виконавчого комітету                                                 Савченко М.І.

 

Додаток №6

до рішення виконкому міської ради

від 24.02.2017 року №19

СХЕМА –  МАРШРУТ

санітарної очистки КП «Овруч» вулиць м. Овруч

(приватний сектор)

п/п

Назва вулиці

маршруту

Графік

 роботи

Закріплена техніка Відповідальна особа
1. Молодіжна ІІ чт САЗ-3507 Германчук В.М.
2. пров. Садовий ІІ -ІІ- АМ9879АК -ІІ-
3. Набережна ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
4. Малишка ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
5. Л.Толстого ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
6. Зарічна ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
7. Кизилянська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
8. Успенська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
9. Преображенська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
10. Шмуйла ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
11. Рослика ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
12. Расковинського ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
13. Грушевського ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
14. 8-го Березня ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
15. Макарія Овруцького ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
16. Ручейна ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
17. Ш.Алейхема ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
18. Озерна ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
19. Василівська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
20. Василя Карпенка ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
21. Нагорянська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
22. І. Котляревського ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
23. Ш.Алейхема ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
24. Вишнева ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
25. Юрія Немирича ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
26. Героїв пожежників ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
27. Замкова ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
28. пров. Василівський ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
29. Свободи ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
30. Українська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
31. В. Чорновола ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
32. Пушкіна ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
33. Мічуріна ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
34. О.Дашкевича ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
35. Партизанська
36. Захисників України ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
37. Мозирська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
38. Новогачищанська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
39. Л.Українки ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
40. Олексія Береста ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
41. Зелена ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
42. Олега Ольжича ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
43. Ю.Тютюнника ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
44. Овруцька ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
45. Житомирська ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
46. пров. Житомирський ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-
47. Сергія Корольова ІІ -ІІ- -ІІ- -ІІ-

 Секретар виконкому                                                             Савченко М.І.  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *