Правила благоустрою. До уваги мешканців міста Овруч!

До уваги мешканців міста Овруч!

Овруцька міська рада доводить до Вашого відома, що рішенням  5-ї сесії VII скликання Овруцької міської ради від 27.01.2016 року № 97 затверджені Правила благоустрою території м. Овруч (далі – Правила).

Правилами встановлені вимоги до утримання в належному санітарному стані відведених в установленому порядку територій (земельних ділянок) підприємств, установ, організацій та громадян а  також визначено межі утримання територій додатково закріплених за підприємствами, установами та організаціями та громадянами. Зокрема дляторговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності це становить 25 м від межі земельної ділянки (по періметру), що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці.

 Також Правилами на власників об’єктів торгівельного, розважального, соціально-культурного та іншого призначення покладено обов’язок по встановленню і утриманню біля установи, закладу, будівлі урн для сміття. Урна повинна мати місткість не менше ніж 0,02 куб. м. або дві урни по 0,01 куб. м.. Урни встановлюються біля входу в торгівельні зали, магазини, салони, інші приміщення, а також біля тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення.

Згідно з нормами даних Правил власники джерел утворення побутових відходів повинні укласти договір з юридичною особою, яка надає послуги на вивезення побутових відходів, та здійснювати оплату таких послуг. В м. Овруч такі послуги надає КП «Комунальник» Овруцької міської ради.

Повідомляємо, що Правилами благоустрою території м. Овруч також визначено види правопорушень у сфері благоустрою, за які винні особи несуть адміністративну відповідальність згідно із ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме накладення стягнення у вигляді штрафу:

–          для громадян – від  340 до 1360 грн.

–          для посадових осіб і громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Право здійснювати контроль за дотриманням  Правил благоустрою міста Овруч та складати протоколи про адмінправопорушення у сфері благоустрою мають уповноважені рішенням виконкому Овруцької міської ради від 25.02.2016 року № 26  посадові особи Овруцької міської ради та КП «Комунальник», які здійснюють функції за дотриманням Правил благоустрою міста Овруч.

На даний час вищевказаними посадовими особами складено 16 протоколів за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст.152 КУпАП. За наслідками розгляду даних протоколів накладено адміністративні штрафи на винних осіб на загальну суму 3400 грн.

В зв’язку з цим просимо дотримуватись Правил благоустрою міста Овруч і сподіваємось на допомогу в спільній роботі із забезпечення чистоти та порядку в м. Овруч.

Ознайомитись з повним текстом Правил благоустрою території м. Овруч Ви зможете на офіційному веб-сайті Овруцької міської ради за посиланням «http: //ovruch.ovruch-rayvlada.org.ua/ rishennya-miskoi-radi-vii-sklikannya» в розділі «Рішення міської ради» (Рішення 5-ої сесії VII скликання).

Овруцька міська рада

2016 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *