Розпорядження № 34-к від 15.04.2016 року “Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань реєстрації.”

2016-05-03_214511

У К Р А Ї  Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Овруцького міського  голови

від 15.04.2016 року     № 34-к

Про проведення конкурсу на
заміщення вакантної посади
провідного спеціаліста з питань реєстрації.

Відповідно до рішення дев’ятої сесії Овруцької міської ради VII скликання від 14.04.2016 року № 240 «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.11.2015 року № 14 «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету Овруцької міської ради» та створення відділу житлово-комунального господарства виконкому Овруцької міської ради», згідно статті 10 Закону України  “Про службу в органах місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів  України від 15 лютого 2002 року №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців” та у відповідності до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконкомі Овруцької міської ради, затвердженого розпорядженням Овруцького міського голови від 23.11.2015 року № 75-к:

  1. Провести конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань реєстрації відділу житлово-комунального господарства та реєстрації виконкому Овруцької міської ради.
  1. Затвердити основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань реєстрації відділу житлово-комунального господарства та реєстрації виконкому Овруцької міської ради (додаються).
  1. Провідному спеціалісту з питань організаційної та кадрової роботи виконкому Овруцької міської ради Савченко М.І.:

3.1 Забезпечити опублікування оголошення про проведення конкурсу в районній газеті  «Зоря» та на сайті Овруцької міської ради.

3.2  Забезпечити  прийом документів від претендентів на заміщення вищевказаної вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про конкурс в засобах масової інформації.

3.3  Довести зміст даного розпорядження до відома працівників виконкому Овруцької міської ради.

 

 

Міський голова                                                                              І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *